Yhteystiedot

Olemme Posintrassa sinua varten. Ole rohkeasti yhteydessä!

 

Posintra Oy

Puh. 010 836 7700
Lundinkatu 8, 06100 Porvoo
info@posintra.fi

 

Toimipisteet

Porvoo – Lundinkatu 8, arkisin klo 9 – 16
Loviisa – Brandensteininkatu 11, 2 krs.

 

Yritysneuvonnan ajanvaraus

puh. 050 597 3887
Arkisin klo 9 – 16

Posintra Oy

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä!

Ta kontakt!

Send us a message!

15 + 1 =

2 + 14 =

5 + 13 =

Leena Alihakkola

Leena Alihakkola

YMPÄRISTÖLIIKETOIMINTAJOHTAJA

leena.alihakkola@posintra.fi

+358 40 730 5440

 

Siiri Anttila

Siiri Anttila

PROJEKTIASIANTUNTIJA - LUCIA-hanke

siiri.anttila@posintra.fi

+358 40 546 1703

 

Peter Backman

Peter Backman

KEHITYSPÄÄLLIKKÖ - Uusyritysneuvonta Porvoo & Loviisa

peter.backman@posintra.fi

+358 50 524 6972

 

Topi Haapanen

Topi Haapanen

ALUEKEHITYSJOHTAJA, LUCIA-hanke

topi.haapanen@posintra.fi

+358 40 708 2012

 

Jenni Juuvinmaa

Jenni Juuvinmaa

KEHITYSPÄÄLLIKKÖ - markkinointi & viestintä, projektipäällikkö Ukamaki-hanke

jenni.juuvinmaa@posintra.fi

+358 50 393 4736

 

Jenni Lähtevänoja

Jenni Lähtevänoja

PROJEKTIASIANTUNTIJA - Biitti-hanke HOITOVAPAALLA

jenni.lahtevanoja@posintra.fi

+358 40 183 7917

 

Tanja Mikkeli

Tanja Mikkeli

PALVELUNEUVOJA - Yritysneuvonta markkinointi & viestintä

tanja.mikkeli@posintra.fi

+358 50 560 8028

 

Ari Perälä

Ari Perälä

YRITYSKEHITTÄJÄ, BIITTI-hanke

ari.perala@posintra.fi

+358 50 506 5700

 

Seppo Pietarinen

Seppo Pietarinen

TOIMITUSJOHTAJA

seppo.pietarinen@posintra.fi

+358 50 447 5363

 

Ulla Poppius

Ulla Poppius

JOHTAJA

ulla.poppius@posintra.fi

+358 40 549 8849

 

Fredrik Pressler

Fredrik Pressler

YRITYSPALVELUJOHTAJA

fredrik.pressler@posintra.fi

+358 500 498 969

 

Christina Sani

Christina Sani

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Vähähiilisyyttä tukevat dronepalveluratkaisut Etelä-Suomessa-hanke

christina.sani@posintra.fi

+358 40 502 7112

 

Arto Varis

Arto Varis

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Happily-hanke

arto.varis@posintra.fi

+358 50 526 2898

 

Annika Weckman

Annika Weckman

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Yritysryhmä-hanke

annika.weckman@posintra.fi

+358 50 308 4388

 

Jutta Westerlund

Jutta Westerlund

KEHITYSPÄÄLLIKKÖ - Yritysneuvonta

jutta.westerlund@posintra.fi

+358 50 529 8136

 

 

Anne Wetterstrand

Anne Wetterstrand

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ, Palko-hanke

anne.wetterstrand@posintra.fi

+358 50 366 0125

 

Tiina Whiley

Tiina Whiley

KEHITYSPÄÄLLIKKÖ - Toimivat yritykset, projektipäällikkö Refec-hanke

tiina.whiley@posintra.fi

+358 50 512 3515

 

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus

OVT-tunnus: TE003714814996
Välittäjätunnus: 003701011385
Operaattori: Tieto

Paperilaskut

Posintra Oy
Sarjanumero 27813617
PL 872
00019 SSC

Posintra Y-tunnus: 1481499-6