Kontaktuppgifter

Vi på Posintra finns till för dig. Tveka inte att kontakta oss!

 

Posintra Oy

tel. 010 836 7700
Lundagatan 8, 06100 Borgå
info@posintra.fi

 

Verksamhetspunkter

Borgå – Lundagatan 8, vardagar kl. 9 – 16
Lovisa – Brandensteingatan 11, 2 våningen

 

Företagsrådgivningens tidsreservering

tel. 050 597 3887
Vardagar kl. 9 – 16

Posintra Oy

Kontakt

Ota yhteyttä!

Ta kontakt!

Send us a message!

3 + 4 =

7 + 6 =

1 + 15 =

Leena Alihakkola

Leena Alihakkola

DIREKTÖR FÖR MILJÖAFFÄRSVERKSAMHET

leena.alihakkola@posintra.fi

+358 40 730 5440
Siiri Anttila

Siiri Anttila

SAKKUNNIG - LUCIA projekt

siiri.anttila@posintra.fi

+358 40 546 1703
Peter Backman

Peter Backman

UTVECKLINGSCHEF – Nyföretagarservice, Borgå och Lovisa

peter.backman@posintra.fi

+358 50 524 6972
Topi Haapanen

Topi Haapanen

REGIONUTVECKLINGSDIREKTÖR, LUCIA projekt

topi.haapanen@posintra.fi

+358 40 708 2012
Jenni Juuvinmaa

Jenni Juuvinmaa

UTVECKLINGSCHEF – Marknadsföring & kommunikation, projektchef Ukamaki

jenni.juuvinmaa@posintra.fi

+358 50 393 4736
Jenni Lähtevänoja

Jenni Lähtevänoja

SAKKUNNIG - Biitti projekt VÅRDLEDIG

jenni.lahtevanoja@posintra.fi

+358 40 183 7917
Tanja Mikkeli

Tanja Mikkeli

TJÄNSTERÅDGIVARE - Företagsrådgivning Marknadsföring & kommunikation

tanja.mikkeli@posintra.fi

+358 50 560 8028
Ari Perälä

Ari Perälä

FÖRETAGSUTVECKLARE, BIITTI projekt

ari.perala@posintra.fi

+358 50 506 5700
Seppo Pietarinen

Seppo Pietarinen

VERKSTÄLLANDE DIREKTÖR

seppo.pietarinen@posintra.fi

+358 50 447 5363
Ulla Poppius

Ulla Poppius

DIREKTÖR

ulla.poppius@posintra.fi

+358 40 549 8849
Fredrik Pressler

Fredrik Pressler

DIREKTÖR FÖR FÖRETAGSTJÄNSTER, Operativt kommunsamarbete, verksamma företag

fredrik.pressler@posintra.fi

+358 500 498 969
Christina Sani

Christina Sani

PROJEKTCHEF, Drönarlösningar ska sänka koldioxidutsläppen i Södra Finland projekt

christina.sani@posintra.fi

+358 40 502 7112
Arto Varis

Arto Varis

PROJEKTCHEF, Happily projekt

arto.varis@posintra.fi

+358 50 526 2898
Annika Weckman

Annika Weckman

PROJEKTCHEF, Företagssamarbets projekt

annika.weckman@posintra.fi

+358 50 308 4388
Jutta Westerlund

Jutta Westerlund

UTVECKLINGSCHEF - Företagsrådgivning

jutta.westerlund@posintra.fi

+358 50 529 8136
Anne Wetterstrand

Anne Wetterstrand

PROJEKTCHEF, Palko projekt

anne.wetterstrand@posintra.fi

+358 50 366 0125
Tiina Whiley

Tiina Whiley

UTVECKLINGSCHEF - Verksamma företag, projektchef Refec

tiina.whiley@posintra.fi

+358 50 512 3515

Faktureringsadress

Elektronisk fakturering

OVT-nummer: TE003714814996
Operatörens förmedlarkod: 003701011385
Operator: Tieto

Pappersfakturor

Posintra Oy
Serienummer 27813617
PB 872
00019 SSC

Posintra FO-nummer: 1481499-6